14 Mayıs 2009 Perşembe

7: Chauncey Billups ve Konferans Finalleri
Magic Johnson, Michael Cooper, Kareem Abdul-Jabbar ve Kurt Rambis. 1970 yılından bu yana arka arkaya yedi sezon Konferans Finali oynayacak ilk oyuncu, altı senelik Detroit Pistons serisinin ardından Chauncey Billups...

3 yorum:

alessandro del piero dedi ki...

üst üste en çok kim oynamış acaba? bir de ne olacak bu lakers'in hali, bu sene de mi hüsran var bize? :)

ASY dedi ki...

Del Piero,

Boston Celtics hanedanlığının temsilcileri, birinciliği kimselere bırakmamıştır. Net bilgileri de daha sonra verebiliriz.

Lakers, bu gece Houston deplasmanında. Kazanırlarsa Batı Finalleri'ne çıkacaklar. Sezon başından bu yana Cavaliers Finali bekleniyor. LeBron James ve Kobe Bryant Finali, bir bakıma. Ama bu ezberi bozabilecek tek takım ise, şimdilik Denver Nuggets olarak gözüküyor. Çok iyi seri olacaktır, Lakers ve Nuggets eşleşmesi.

Fırsat bulursak, değerlendirme yapma isteğimiz var :)

Eray.

alessandro del piero dedi ki...

yok zaten sıkı bir lakers taraftarı olarak sormuştum soruyu, hani neden bir türlü potansiyelimizi tam anlamıyla yansıtamıyoruz anlamında.. bynum'a çok güveniyorduk, o da nedense sakatlık sonrası ilki kadar iyi dönemedi parkelere.. umarım şu kadro kendisinden bekleneni en azından bundan sonrasında gösterebilir, yoksa dediğin gibi bıraktık cavaliers'i, denver karşısında dahi işimiz hiç kolay değil.

bugünkü boston-orlando maçı da çok güzel anlara sahip olacak gibi duruyor şimdilik, bakalım maçın devamı neler getirecek..

merakla beklemedeyiz yeni yazılarını, bileğine kuvvet :)