9. Georgios Karaiskais, Olympiakos (Yunanistan), 33.296:
Olympiakos'un ezelî rakipleri Panathinaikos ve AEK, daha fazla seyirci kapasiteli Olimpiyat Stadyumu'nda oynuyor olabilirler. Ama Karaiskais Stadyumu'ndaki atmosfer, hâlâ hepsinden iyi.

Yunan taraftarlar, tıpkı yan komşuları Türkler gibi, kısa süre içerisinde fanatik bir grup hâline gelebiliyorlar. Ve Olympiakos taraftarlarının bu konuda herhangi bir istisnası bulunmuyor. Dumanlar, meşaleler, alevler, fişekler, davullar... Kısacası görsel ya da işitsel etki yaratabilecekleri her şeyi ellerine geçiriyorlar. Tüm bunlar, Georgios Karaiskais'deki atmosferi çılgın bir hâle getirmek için yapılıyor. Yunanistan Ligi ve Avrupa Kupaları'ndaki birçok maçta Olympiakoslu taraftarlar, rakip oyuncular üzerinde aşırı baskı kursalar da, en acımasız taraflarını ezelî rakip Panathinaikos ile gerçekleşen karşılaşmalarda gösteriyorlar.

UEFA, Olympiakoslu taraftarların Avrupa Kupaları'ndaki maçlarda çıkardığı olayların faturasını, sahanın içerisine yabancı madde yağan Shakhtar Donetsk (2006-07 Sezonu) karşılaşmasının ardından 4 maç seyircisiz oynama cezası ile kesmişti. (Daha sonra bir maça indirildi.) Stad, 1981 yılında, AEK karşısında kazanılan 6-0'lık galibiyetin coşkusunu sahaya inerek yaşamak isteyen taraftarlar nedeniyle 21 kişinin hayatını kaybettiği bir trajediye de tanıklık etti.